Zajmujemy się montażem i sprzedażą systemów klimatyzacyjnych waglomeracji Warszawskiej oraz jej okolicach.

Systemy klimatyzacyjne wykonujemy w mieszkaniach biurach lokalach usługowych oraz domach jednorodzinnych. Montujemy urządzenia typu SPLIT, MULTI SPLIT oraz KANAŁOWE.

 • Klimatyzacja typu SPLIT montowana jest w jednym pomieszczeniu. Przy takiej instalacji mamy jedna jednostkę w pomieszczeniu na ścianie i jedna jednostkę na zewnątrz budynku.
  • Tego typu urządzenia montuje się w mieszkaniach w blokach bądź w lokalach usługowych jednopomieszczeniowych np.: kwiaciarnia, kawiarnia, biuro, serwerownia.
 • Klimatyzacja MULTI SPLIT jest to rozwinięcie klimatyzacji typu split. Mamy tutaj jedna jednostkę na zewnątrz budynku i dwie lub więcej jednostek w wewnątrz budynku. Przy takiej instalacji jednostki wewnętrzne wiszą na ścianie bądź pod sufitem (klimatyzator kasetonowy – montowany jest w sufitach typu Armstrąg).
  • Tego typu klimatyzacje montuje się w mieszkaniach w blokach, biurach (kilka pokoi), sklepach jak i domach jednorodzinnych.
  • Klimatyzacje typu kasetonowa bardzo często wiesza się w wysokich pomieszczeniach. Można ja spotkać w sklepach, kawiarniach, salach weselnych.
 • Klimatyzacja kanałowa – stosuje się ją w lokalach użytkowych, gdzie jest możliwość ukrycia jednostki wewnętrznej pod sufitem oraz w domach jednorodzinnych, gdy jednostkę ukrywa się na poddaszu. Powietrze rozprowadza się poprzez system rur. W tym systemie mamy jedna jednostkę wewnętrzna jak i jedna jednostkę zewnętrzną.
  • Taki system klimatyzacyjny może wspomagać ogrzewanie domu lub być jego głównym źródłem ciepła.

Montaż w aglomeracji Warszawskiej i jej okolicach

Podczas montażu naszych systemów klimatyzacyjnych szczególną uwagę zwracamy na jakość usługi. Musi być wykonana bardzo starannie, a miejsce po pracy zostawiamy uporządkowane.

Proponujemy urządzenia które są profesjonalnie dopasowane do potrzeb Klienta w zakresie jakość / cena. Wykonujemy przeglądy techniczne gwarancyjne oraz pogwarancyjne aby zapewnić jak najdłuższą eksploatację.

 Osoba prywatna kupując u nas Klimatyzacja z montażem otrzymuje fakturę z 8% podatkiem VAT.

W ofercie mamy szeroką gamę urządzeń. Od tych najprostszych, do designerskich o bardzo wysokim standartcie wykonania. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania dotyczące klimatyzacji.

 

Serwis

Wykonujemy przeglądy techniczne zamontowanych urządzeń klimatyzacyjnych. Na życzenie Inwestora możemy przypominać o okresowych przeglądach gwarancyjnych i pozagwarancyjnych aby zdjąć to z barków naszego Klienta.

Dzięki regularnym serwisom możemy wydłużyć okres eksploatacji naszych systemów klimatyzacyjnych zmniejszając znacznie ryzyko awarii. Ma to bardzo istotny wpływ na zadowolenie Klienta, ponieważ awarie przytrafiają się zawsze, gdy najbardziej są niechciane. Prowadzimy ewidencję serwisów i napraw u każdego naszego Klienta.

 

Serwis urządzeń nie instalowanych przez Fullcomfort

Istnieje możliwość serwisowania urządzeń montowanych przez inną firmę. W takim przypadku bardzo prosimy o kontakt. Przyjedziemy, zweryfikujemy stan urządzeń i instalacji. Po inspekcji przedstawimy ofertę serwisowania. Ofertę przesyłamy w ciągu 1-3 dni roboczych.

W przypadku usługi serwisowej na zamontowane już urządzenia które nie miały regularnych serwisów proponujemy kontakt przed sezonem letnim abyśmy mogli przygotować system do pracy w sezonie.

 

Klimatyzacja – serwerownie

 

Wszyscy zdajemy sobie sprawę jak ważną rolę odgrywa klimatyzacja w każdej serwerowni. Przy takich inwestycjach bardzo ważny jest odpowiedni dobór urządzeń. Przy instalacji systemów klimatyzacyjnych w serwerowniach zaleca się montaż urządzeń wysokiej jakości renomowanych firm.

Jest istotne, aby klimatyzacja serwerowni była sprawna cały czas. W takich pomieszczeniach bardzo często musi ona pracować przez cały rok bez przerw niezależnie od temperatur na zewnątrz budynków.

Aby zapewnić długą i bezproblemową pracę trzeba pamiętać o regularnych serwisach gwarancyjnych i pozagwarancyjnych. Zajmiemy się wszystkim oferując najwyższą jakość usług.

 

Zakres prac serwisowych

Przeprowadzamy następujące czynności serwisowe:

 • czyszczenie filtrów,
 • dezynfekcja preparatami bakterio- i grzybo- bójczymi,
 • sprawdzenie połączeń elektrycznych,
 • sprawdzenie połączeń hydraulicznych,
 • sprawdzenie ciśnienia w układzie chłodniczym,
 • sprawdzenie poprawności działania systemów.