Proponujemy Państwu montaż i sprzedaż systemu ogrzewania kominkowego w aglomeracji Warszawskiej i jej okolicach które wykonujemy w domach jednorodzinnych.Dystrybucja ciepłego powietrza jest rozprowadzana z płaszcza kominkowego poprzez turbinę do pomieszczeń które chcemy ogrzać poprzez system rur. Dystrybucję ciepła możemy rozprowadzać do pomieszczeń znajdujących się daleko od kominka, zarówno w poziomie jak i w pionie. Wydajność turbiny dobieramy do kubatury budynku.

Ogrzewanie Kominkowe bardzo często łączymy z rekuperacją w jeden system.

Zalety

Kominek nie musi służyć tylko do ozdoby. Jeżeli Państwo planujecie instalację kominka warto zainwestować w dystrybucję ciepłego powietrza, dzięki temu oprócz efektów dekoracyjnych możemy zmniejszyć koszty na centralnym ogrzewaniu. Ogrzewanie kominkowe sprawdza się w okresach przejściowych, gdzie jeszcze nie opłaca się uruchamiać centralnego ogrzewania oraz podczas ostrej zimy, gdy temperatury na zewnątrz są bardzo niskie, jako wspomaganie ogrzewania głównego.

Ogrzewanie Kominkowe z Dystrybucją Ciepłego Powietrza polecamy do domków letniskowych gdzie nie mamy potrzeby całorocznego ogrzewania oraz do wspomagania głównego źródła ciepła w domu podczas zimy. Tego typu ogrzewanie charakteryzuje się bardzo dużą efektywnością oraz bardzo szybkim działaniem.